M-am trezit astazi cam tarziu, de la o vreme nu mai pot sa fiu lafaila dupa trezire, parca ceva ma obliga sa ma ridic, nu am nimic de facut dar nici sa stau nu pot. Si mi-as dori sa fac ceva, dar nu p
Asteptam demult sa scriu ceva important. Nu e deloc usor, sa fii om. Dar cand esti, te simti atat de bine singur. Asa si eu, doar ca imi lipseste ceva ce nu pot avea inca. Si totul e etern la fel, pen
Sunt pe cale sa cedez, nu stiu in ce fel, dar sigur voi respinge ceva ce ma face sa renunt la mine. Nu te poti niciodata uita pe tine daca asta inseamna sa te lasi folosit total de cineva, in care nic
Comments